Dwa nowe raporty o naming rights oraz o sponsoringu eventów

raport_okladkaSport Innovation opracowało dwa raporty specjalistyczne z najnowszymi benchmarkami ze świata sponsoringu i obiektów sportowych.

Raport "Programy sponsoringowe eventów sportowych" prezentuje kompleksowo wszystkie zagadnienia niezbędne do przygotowania dobrego projektu sponsoringowego eventu. Materiał wzbogacony jest o studia przypadku projektów z Polski i ze świata, w tym także realizowanych przy udziale autorów raportu. Więcej informacji o raporcie.

Drugi raport "Prawne aspekty naming rights w Polsce" w przystępny sposób przedstawia praktyczne zagadnienia sprzedaży, jak i pozyskania praw do nazwy obiektów sportowych. Więcej informacji o opracowaniu na portalu NamingRights.pl


Zainteresowane firmy oraz jednostki samorządowe zapraszamy do kontaktu: +48 509 078 968.

 

źródło: Sport Innovation

Klienci o nas

Sport Innovation wykazało się wysoką jakością obsługi oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji ponad trzy miesięcznej kampanii promocyjnej. (...) wywiązali się wzorowo z zawartej umowy, wykazując dużą inicjatywę oraz kreatywne rozwiązania. Z całym przekonaniem mogę polecić SI jako rzetelnych oraz profesjonalnych partnerów.

Dominika Ostrowska-Augustyniak 
Dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą 

 Urząd Miasta Łodzi

Więcej referencji.

Aktualności