Publikacja o komercjalizacji polskich aren w SportPlus i Portfel.pl

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem podsumowującym pierwszy etap komercjalizacji hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Przedstawione zostały w nim nowe źródła przychodów jakie udało się wygenerować na wielofunkcyjnym obiekcie, w tym m.in. poprzez niestandardowy najem lóż VIP, działalność operatora cateringowego i nowych powierzchni gastronomicznych oraz pozyskanie dodatkowych sponsorów. Artykuł autorstwa Kamila Kukułki opublikowany został w sierpniowym wydaniu miesięcznika branżowego Sport Plus.
Zapraszamy również do publikacji o zrealizowanych projektach naming rights na polskim rynku, która ukazała się w magazynie Portfel.pl (wydanie 3-4/2011)
komercj_sportplus

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem podsumowującym pierwszy etap komercjalizacji hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Przedstawione zostały w nim nowe źródła przychodów jakie udało się wygenerować na wielofunkcyjnym obiekcie, w tym m.in. poprzez niestandardowy najem lóż VIP, działalność operatora cateringowego i nowych powierzchni gastronomicznych oraz pozyskanie dodatkowych sponsorów.

Artykuł autorstwa Kamila Kukułki opublikowany został w sierpniowym wydaniu miesięcznika branżowego Sport Plus.

 

Zapraszamy również do publikacji o zrealizowanych projektach naming rights na polskim rynku, która ukazała się w magazynie Portfel.pl (wydanie 3-4/2011)

Klienci o nas

Sport Innovation wykazało się wysoką jakością obsługi oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji ponad trzy miesięcznej kampanii promocyjnej. (...) wywiązali się wzorowo z zawartej umowy, wykazując dużą inicjatywę oraz kreatywne rozwiązania. Z całym przekonaniem mogę polecić SI jako rzetelnych oraz profesjonalnych partnerów.

Dominika Ostrowska-Augustyniak 
Dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą 

 Urząd Miasta Łodzi

Więcej referencji.

Aktualności