Doradztwo w procesie pozyskania praw do organizacji Halowych Mistrzostw Świata w lekkoatletyce - Sopot 2014

20111111_W dniu 11 listopada Miasto Sopot pozyskało prawa do organizacji 15. Halowych Mistrzostw Świata, które odbędą się w marcu 2014 roku. Impreza ta odbędzie się w Polsce po raz pierwszy w historii.

Decyzja o wyborze oferty Sopotu zapadła podczas obrad Rady IAAF (Światowej Federacji Lekkoatletycznej), która odbyła się w Monaco. O tę imprezę starał się także Zagrzeb, ale stolica Chorwacji w ostatniej chwili wycofała swoją kandydaturę.

W ramach procesu pozyskania praw do organizacji Kamil Kukułka jako Doradca Zarządu ERGO ARENA odpowiadał za przygotowania do negocjacji w zakresie marketingu i sponsoringu oraz podczas prezentacji przez Radą IAAF.

- Prezentowaliśmy w Monako naszą ofertę. Pozytywnie oceniono kwestie związane ze sportową infrastrukturą oraz bazą hotelową. Świetne wrażenie zrobiła Ergo Arena, w której ta impreza miałaby się odbyć. - poinformował prezydent Sopotu, Jacek Karnowski.

Przez kilka dni 2014 roku Polska stanie się centrum światowej lekkoatletyki goszcząc ponad 500 atletów z co najmniej 150 krajów całego świata.

Na zdjęciu od prawej: Irena Szewińska (członek Rady IAAF, przedstawiciel PZLA), Lamine Diack (Prezydent IAAF), Jacek Karnowski (Prezydent Sopotu)

Źródło: własne

 

Więcej informacji:

www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=5335

www.arenamarketing.pl/pl/component/content/article/360-halowe-mistrzostwa-wiata-w-lekkoatletyce-2014-dla-sopotu.html

Klienci o nas

Sport Innovation wykazało się wysoką jakością obsługi oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji ponad trzy miesięcznej kampanii promocyjnej. (...) wywiązali się wzorowo z zawartej umowy, wykazując dużą inicjatywę oraz kreatywne rozwiązania. Z całym przekonaniem mogę polecić SI jako rzetelnych oraz profesjonalnych partnerów.

Dominika Ostrowska-Augustyniak 
Dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą 

 Urząd Miasta Łodzi

Więcej referencji.

Aktualności