Konkurs lodz4you.com - wygraj spotkanie z Gortatem i Niemczyk

Nowy portal miejski lodz4you.com otworzył konkurs "Twoja mapa Łodzi" skierowany do aktywnych przyjaciół i mieszkańców miasta, polegający na przygotowaniu wirtualnych map z ich ulubionymi miejscami w Łodzi oraz informacjami przydatnymi dla turystów.

Poprzez wirtualne mapy Łodzianie mogą pokazać turystom co warto zwiedzić i gdzie najlepiej relaksować się w Łodzi. Mapy będą uzupełnieniem rekomendacji i komentarzy o miejscach turystycznych w mieście. Pomogą one gościom poznać Łódź z jak najlepszej strony podczas zbliżających się Mistrzostw Europy organizowanych na Arenie Łódź.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy stworzyć mapę na portalu maps.google.pl. Następnie dodać do niej opis miejsc oraz zdjęcia. Tak przygotowaną mapę należy dodać na portalu lodz4you.com. Można stworzyć kilka map pokazując trasy tematyczne, np. Łódź zielona czy Łódź czterech kultur, które pomogą turystom poznać to miasto. Oceniane będą: ilość map danego użytkownika, ich jakość i bogactwo treści. Dodatkowo punktowane będą mapy w językach obcych.

„Idea konkursu jest prosta. Chcemy aby łodzianie pokazali osobom przyjezdnym z Polski i z zagranicy najciekawsze miejsca w Łodzi. Zarówno trasy po najpiękniejszych zabytkach, miejsca spotkań których nie znajdą w przewodnikach, jak i podstawowe informacje, typu gdzie są restauracje wegetariańskie czy strefy hot-spot.” – mówi Dominika Ostrowska-Augustyniak, dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi.

Do wygrania w konkursie będą zaproszenia na spotkanie z Marcinem Gortatem oraz Małgorzatą Niemczyk - bohaterami kampanii promocyjnej Mistrzostw w Łodzi. Wśród autorów map rozlosowane będą koszulki i pendrive'y Mistrzostw Europy w Siatkówce Kobiet 2009. Konkurs potrwa do 10 września 2009r.

Weź udział w konkursie!

Źródło: Sport Innovation

Klienci o nas

Sport Innovation wykazało się wysoką jakością obsługi oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji ponad trzy miesięcznej kampanii promocyjnej. (...) wywiązali się wzorowo z zawartej umowy, wykazując dużą inicjatywę oraz kreatywne rozwiązania. Z całym przekonaniem mogę polecić SI jako rzetelnych oraz profesjonalnych partnerów.

Dominika Ostrowska-Augustyniak 
Dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą 

 Urząd Miasta Łodzi

Więcej referencji.

Aktualności