• Strategia i wyceny

  Tworzymy i realizujemy strategie, korzystając z najlepszych narzędzi i praktyk z całego świata. Przygotowujemy wyceny wartości praw marketingowych, medialnych i powierzchni reklamowych.

 • Naming Rights

  Sprzedaż praw do nazwy. Kompleksowo realizujemy projekty naming rights dla właścicieli obiektów oraz dla biznesu - potencjalnych sponsorów.

 • Komercjalizacja Aren

  Doradzamy inwestorom oraz zarządcom obiektów wielofunkcyjnych w osiągnięciu maksymalnych przychodów z obiektów oraz z działań marketingowych.

 • Efektywny Sponsoring

  Wspomagamy sponsorów w efektywnym pozyskaniu, aktywizacji oraz mierzeniu rezultatów sponsoringu, zapewniając całościową obsługę.

Sport Innovation jest pionierską w Polsce agencją konsultingową wyspecjalizowaną w komercjalizacji aren sportowych oraz w strategiach naming rights (praw do nazwy) i sponsoringowych.

Sport Innovation założyło również grupę NamingRights.pl specjalizującą się w sprzedaży praw do nazwy aren przez miasta oraz w aktywizacji praw przez sponsorów. Nasi eksperci zaangażowani byli w 4 z 7 projektów naming rights zrealizowanych do tej pory w Polsce
.

Polecamy nasze autorskie raporty:
 
`` pierwszy raport o naming rights raport dla inwestorów i miast raport dla sponsorów
 

Efektywe naming rights w Polsce"

"Komercjalizacja i operatorzy aren sportowych"

"Strategie aktywizacji praw sponsorskich na arenach"

 

okl_nr_raport_2012-sm

okladka_Komercj._sm

okladka_Strategie_aktyw_sm

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Klienci o nas

Sport Innovation wykazało się wysoką jakością obsługi oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji ponad trzy miesięcznej kampanii promocyjnej. (...) wywiązali się wzorowo z zawartej umowy, wykazując dużą inicjatywę oraz kreatywne rozwiązania. Z całym przekonaniem mogę polecić SI jako rzetelnych oraz profesjonalnych partnerów.

Dominika Ostrowska-Augustyniak 
Dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą 

 Urząd Miasta Łodzi

Więcej referencji.

Aktualności