Konferencje w Poznaniu i Krakowie z udziałem Sport Innovation

Eksperci Sport Innovation przeprowadzili prezentacje nt. marketingu i komercjalizacji obiektów sportowych i rekreacyjnych dla przedstawicieli miast i zarządców obiektów. Pierwsza prezentacja odbyła się podczas kwietniowej konferencji "Efektywne Zarządzanie Nieruchomościami Sportowymi" zorganizowanej przez Krajową Izbę Gospodarczą na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Druga prezentacja przeprowadzona została w połowie kwietnia dla zarządców pływalni i aquaparków na IX Ogólnopolskiej Konferencji "Baseny Polskie" w Krakowie -http://www.konferencja.basenypolskie.pl/

 

Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem szkolenia lub prezentacji nt. komercjalizacji i marketingu obiektów sportowych, zapraszamy do kontaktu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Klienci o nas

Sport Innovation wykazało się wysoką jakością obsługi oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji ponad trzy miesięcznej kampanii promocyjnej. (...) wywiązali się wzorowo z zawartej umowy, wykazując dużą inicjatywę oraz kreatywne rozwiązania. Z całym przekonaniem mogę polecić SI jako rzetelnych oraz profesjonalnych partnerów.

Dominika Ostrowska-Augustyniak 
Dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą 

 Urząd Miasta Łodzi

Więcej referencji.

Aktualności