O Firmie

Sport Innovation jest pionierską w Polsce firmą konsultingową wyspecjalizowaną w komercjalizacji aren sportowych oraz w projektach naming rights (praw do nazwy) i sponsoringowych. Sport Innovation założyło również grupę NamingRights.pl specjalizującą się w sprzedaży praw do nazwy aren przez miasta oraz w pozyskaniu praw i ich aktywizacji przez sponsorów. Nasi eksperci zaangażowani byli w 6 z 13 projektów naming rights zrealizowanych do tej pory w Polsce.

 

NASZ ZESPÓŁ:

Kamil Kukułka - założyciel firmy, pełniący funkcję Głównego Konsultanta, od 2006 roku realizuje projekty z zakresu marketingu aren sportowych i sponsoringu. Specjalizuje się w realizacjach strategii naming rights oraz w komercjalizacji praw marketingowych. Pełny profil.
Ferenc Salbert - doradca firmy wyspecjalizowany w zarządzaniu arenami sportowymi. Przez wiele lat pełnił funkcję Dyrektora Biznesowego hali Budapest Sportarena oraz w hali Bercy w Paryżu.

 

NASZA MISJA:

Dbamy o efektywność i maksymalne korzyści z projektów sponsoringowych. Umożliwiamy osiąganie przychodów z aren sportowych od pierwszych lat ich działalności.

 

WIZJA:

Wprowadzamy na polski rynek globalne praktyki i tworzymy innowacyjne rozwiązania na lokalnym gruncie, dzięki czemu skutecznie wykorzystujemy potencjał polskich obiektów wielofunkcyjnych.

 

NASZE WARTOŚCI:

  • Innowacyjność - kreujemy nowatorskie i nietypowe rozwiązania, nie stosujemy "sprawdzonych nieskutecznych" rozwiązań.
  • Dopasowanie do klienta - elastycznie dostosowujemy się do potrzeb biznesowych Klientów. Nasze nastawienie na długoterminową współpracę z Klientem gwarantuje pełną determinację w znalezieniu jak najlepszych rozwiązań.
  • Uczciwa cena - dbamy o jak najniższe koszty działań dla Klienta.
  • Profesjonalizm - oferujemy wysoką jakość usług, wyciągamy wnioski z działań na rynku, dążymy do wdrażania jak najlepszych rozwiązań.
  • Pasja i pełne zaangażowanie - Sport to nasza pasja! Żyjemy nim każdego dnia.

 

Zobacz także:

 

 

Klienci o nas

Sport Innovation wykazało się wysoką jakością obsługi oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji ponad trzy miesięcznej kampanii promocyjnej. (...) wywiązali się wzorowo z zawartej umowy, wykazując dużą inicjatywę oraz kreatywne rozwiązania. Z całym przekonaniem mogę polecić SI jako rzetelnych oraz profesjonalnych partnerów.

Dominika Ostrowska-Augustyniak 
Dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą 

 Urząd Miasta Łodzi

Więcej referencji.

Aktualności