Doradztwo w przygotowaniu konkursu na sponsora tytularnego

 

Miasto Opole rozpoczęło starania o pozyskanie sponsora tytularnego powstającego Opolskiego Parku Sportu. Rolę doradcy w przygotowaniu sprzedaży i wycenie praw do nazwy pełniła firma Sport Innovation.

 

Dyrektor MOSiR w Opolu ogłosił konkurs na prawo do nazwy Opolskiego Parku Sportu. Nowo wybudowany obiekt stanie się główną areną zmagań sportowych zarówno amatorów, jak i profesjonalnych sportowców. Obiekt umiejscowiony w samym sercu Opola przy ul. Oleskiej już dziś wzbudza ogromne zainteresowanie, a po oddaniu do użytku stanie się miejscem, w którym mieszkańcy naszego regionu będą mogli zażywać ulubionej formy aktywności sportowej.

"Prawo do nadania nazwy to doskonała okazja do promocji marki oraz podniesienia prestiżu własnej działalności" – komentuje Katarzyna Oborska-Marciniak, rzeczniczka prezydenta Opola.

 

Umowa jest przewidziana na okres co najmniej 5 lat. Ostateczna treść umowy zostanie ustalona w trakcie negocjacji pomiędzy zainteresowanymi stronami. "Już niedługo będziemy mogli korzystać z multifunkcyjnego boiska, jedynej w kraju podwieszanej bieżni, ścianki wspinaczkowej czy nowoczesnych sal treningowych. Zapewne swoich miłośników szybko znajdą też Orlik, pumptrack, skatepool i lodowisko. Odliczamy dni do otwarcia!"- zaznacza prezydent miasta Opola, Arkadiusz Wiśniewski.

 

Więcej informacji o konkursie:

https://mosir.opole.pl/konkurs-na-prawo-do-nazwy-opolskiego-parku-sportu/

OPS naming

 

źródło: Sport Innovation, Miasto Opole

foto: MOSiR Opole

Klienci o nas

Sport Innovation wykazało się wysoką jakością obsługi oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji ponad trzy miesięcznej kampanii promocyjnej. (...) wywiązali się wzorowo z zawartej umowy, wykazując dużą inicjatywę oraz kreatywne rozwiązania. Z całym przekonaniem mogę polecić SI jako rzetelnych oraz profesjonalnych partnerów.

Dominika Ostrowska-Augustyniak 
Dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą 

 Urząd Miasta Łodzi

Więcej referencji.

Aktualności