Uczestniczymy w DSK 2008, Kolonia

Firma Sport Innovation wzięła udział w konferencji DSK 2008 (Deutscher Sportökonomie-Kongress), która odbyła się w Kolonii w dniach 19-21 listopada 2008 r.

Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Sport, Media i Komunikacja” i poświęcona była m.in. zagadnieniom praw medialnych i telewizyjnych, budowie marek sportowych, komunikacji marketingowej oraz dziennikarstwie sportowemu. Omawiane były także studia przypadków sponsoringowych oraz doświadczenia z organizacji piłkarskich MŚ 2006.

Uroczyste zakończenie zjazdu odbyło się w restauracji i lożach VIP stadionu klubu 1.FC Koeln – RheinEnergie Stadion, którego prawa naming rights nabył koncern energetyczny RheinEnergie.

Konferencja organizowana jest co dwa lata przez Deutsche Sporthochschule Koeln i gromadzi najważniejszych niemieckich sponsorów, agencje, media i środowiska akademickie.

Zobacz więcej Aktualności.

Klienci o nas

Sport Innovation wykazało się wysoką jakością obsługi oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji ponad trzy miesięcznej kampanii promocyjnej. (...) wywiązali się wzorowo z zawartej umowy, wykazując dużą inicjatywę oraz kreatywne rozwiązania. Z całym przekonaniem mogę polecić SI jako rzetelnych oraz profesjonalnych partnerów.

Dominika Ostrowska-Augustyniak 
Dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą 

 Urząd Miasta Łodzi

Więcej referencji.

Aktualności