Pierwszy w Polsce raport o Naming Rights!

Front_Raport_Naming_Rights_2010Eksperci portalu NamingRights.pl przy wsparciu agencji Sport Innovation przygotowali pierwszy w Polsce raport specjalny "Efektywność Naming Rights w Polsce 2010".

W niniejszym raporcie prezentujemy Państwu sposoby osiągania efektywności w projektach naming rights poprzez analizę dobrych i złych praktyk z Polski oraz ze świata. Ponadto przybliżamy metody wyceniania wartości praw do nazwy oraz wnioski z badań przeprowadzonych na rozwiniętych rynkach naming rights.

Okazją do podsumowania pierwszego etapu rozwoju namingrights w Polsce było zakończenie pionierskiego projektu Winiary Arena w Kaliszu oraz rozpoczęcie sprzedaży praw nazwy do stadionów Euro 2012, już ogłoszone w Gdańsku. Jesteśmy przekonani, że rozpoczną one nowy etap rozwoju kompleksowych i efektywnych projektów naming rights w Polsce.

Pozostałe projekty naming rights są w przygotowaniu, m.in. sprzedaż praw do nazwy stadionów piłkarskich we Wr ocławiu, Poznaniu i Krakowie, w Warszawie Expo XXI oraz hal wielofunkcyjnch w Dąbrowie Górniczej oraz w Legionowie.

Na specjalne życzenie oferujemy Państwu możliwość indywidualnego dostosowania i uzupełnienia raportu o treści odpowiadające na Państwa aktualne potrzeby.

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem Skrótu raportu, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz podanie danych:

 - imię i nazwisko
 - instytucja oraz stanowisko
 - numer telefonu kontaktowego

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem: 509 078 968. Zapraszamy!

 

Powrót do Aktualności

Klienci o nas

Sport Innovation wykazało się wysoką jakością obsługi oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji ponad trzy miesięcznej kampanii promocyjnej. (...) wywiązali się wzorowo z zawartej umowy, wykazując dużą inicjatywę oraz kreatywne rozwiązania. Z całym przekonaniem mogę polecić SI jako rzetelnych oraz profesjonalnych partnerów.

Dominika Ostrowska-Augustyniak 
Dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą 

 Urząd Miasta Łodzi

Więcej referencji.

Aktualności