Raport "Efektywne Naming Rights w Polsce"

okl nr raport 2012-sm

 

"Efektywne Naming Rights w Polsce" - raport benchmarkowy dla inwestorów obiektów wielofunkcyjnych oraz potencjalnych sponsorów - autorstwa ekspertów NamingRights.pl

W niniejszym raporcie prezentujemy Państwu sposoby osiągania efektywności w projektach naming rights poprzez analizę dobrych i złych praktyk z Polski oraz ze świata. Ponadto przybliżamy metody wyceniania wartości praw do nazwy oraz wnioski z badań przeprowadzonych na rozwiniętych rynkach naming rights.

Okazją do podsumowania pierwszego etapu rozwoju naming rights w Polsce było zakończenie pionierskich projektów Winiary Arena w Kaliszu oraz rozpoczęcie sprzedaży praw nazwy do stadionów Euro 2012. Jesteśmy przekonani, że rozpoczną one nowy etap rozwoju kompleksowych i efektywnych projektów naming rights w Polsce.

Nowe projekty naming rights są w przygotowaniu jak m.in. sprzedaż praw do nazwy stadionów piłkarskich w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu, a wkrótce ogłoszone zostanie pozyskiwanie kolejnych jak np. dla nowej hali w Toruniu.

Na specjalne życzenie oferujemy Państwu możliwość indywidualnego dostosowania i uzupełnienia raportu o treści odpowiadające na Państwa aktualne potrzeby.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem Skrótu raportu, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz podanie danych:
- imię i nazwisko
- instytucja oraz stanowisko
- numer telefonu kontaktowego

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem: +48 509 078 968.


Klienci o nas

Sport Innovation wykazało się wysoką jakością obsługi oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji ponad trzy miesięcznej kampanii promocyjnej. (...) wywiązali się wzorowo z zawartej umowy, wykazując dużą inicjatywę oraz kreatywne rozwiązania. Z całym przekonaniem mogę polecić SI jako rzetelnych oraz profesjonalnych partnerów.

Dominika Ostrowska-Augustyniak 
Dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą 

 Urząd Miasta Łodzi

Więcej referencji.

Aktualności