Doradztwo Ergo Hestii przy prawach do nazwy Hali Gdańsk-Sopot

ergohetialogoSport Innovation zrealizowało projekt doradczy dla firmy Ergo Hestia S.A. w przygotowaniu do pozyskania naming rights (praw do nazwy) Hali Widowiskowo-Sportowej w Gdańsku-Sopocie. Ergo Hestia pozyskała 5-letnie prawa do nazwy Hali za kwotę 12,2 mln zł.

– Ta kwota jest wynikiem szczegółowej analizy opłacalności projektu – opisuje Katarzyna Śliwińska. – Wzięliśmy pod uwagę promocję imprez, zauważalność sponsora, autopromocję hali, czy porównanie z podobnymi równie nowoczesnymi obiektami w Europie i na świecie – dodaje.

W ramach projektu opracowany został szczegółowy raport z analizą efektywności i wyceną obiektu. Główny Konsultant agencji, Kamil Kukułka doradzał również w najkorzystniejszym dla sponsora doborze praw marketingowych oferowanych przez Halę.

– Profil działalności hali odpowiada naszym wieloletnim kierunkom zaangażowania sponsoringowego w kulturę i sport – uzasadnia Katarzyna Śliwińska, dyrektor biura marketingu i PR firmy. Nazwa i logo hali zostaną przedstawione wkrótce.

Hala będzie jednym z najatrakcyjniejszych obiektów sportowych w Polsce i gościć będzie największe gwiazdy sportu i rozrywki jak np. Lady Gagę. Uroczyste otwarcie Hali nastąpi w najbliższych tygodniach. Co ciekawa Hala zlokalizowana jest tuż nad brzegiem morza, w pobliżu siedziby firmy Ergo Hestia, sponsora tytularnego Hali

Źródło: Sport Innovation

Klienci o nas

Sport Innovation wykazało się wysoką jakością obsługi oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji ponad trzy miesięcznej kampanii promocyjnej. (...) wywiązali się wzorowo z zawartej umowy, wykazując dużą inicjatywę oraz kreatywne rozwiązania. Z całym przekonaniem mogę polecić SI jako rzetelnych oraz profesjonalnych partnerów.

Dominika Ostrowska-Augustyniak 
Dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą 

 Urząd Miasta Łodzi

Więcej referencji.

Aktualności